Strona główna » Przejazdy kolejowe

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Palędziu. Realizacja: 2009 r.

Od wielu lat wykonujemy oznakowanie zamknięć przejazdów kolejowych na czas remontu nawierzchni. Nasi Klienci to Zakłady Linii Kolejowych oraz wiodące na rynku przedsiębiorstwa robót torowych. Znając bardzo dobrze specyfikę robót kolejowych potrafimy dostosować się do szczególnych potrzeb Klienta.

Proponujemy szeroki zakres usług: przygotowanie i uzgodnienie projektu organizacji ruchu, powiadamianie zainteresowanych służb, wykonanie oznakowania, nadzór i demontaż o wyznaczonej godzinie. Wykonujemy prace na każdej linii kolejowej w Wielkopolsce i nie tylko. Najdalsze z naszych realizacji miały miejsce pod Gdańskiem, koło Legnicy i w Słubicach. Oznakujemy każdy przejazd! (...i objazd do niego...)

Ponadto wykonujemy oznakowanie docelowe przejazdów kolejowych ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami. Szczególnie jest to potrzebne przy zmianie kategorii przejazdu kolejowego.

Oferujemy także wykonanie prac budowlanych lub usuwanie kolizji kablowych w związku z robotami na przejazdach. Budujemy lub przestawiamy rogatki i sygnalizatory. Wykonujemy oświetlenie elektryczne przejazdów i nadzór TVU.

Wycena prac związanych z urządzeniami zabezpieczenia ruchu i elektrycznych, łącznie z oznakowaniem przejazdu, ułatwi firmom drogowym przygotowanie propozycji do przetargów na przebudowę nawierzchni, wymianę toru itp., stając się ważnym uzupełnieniem kompleksowej oferty.